icon-menu
 
BYOTELL

Published: Mart 20th, 2019 By:

icon-excerpt

Byotell İstanbul profesyonel düğün uzmanları Anadolu yakasında hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için sizi bekliyor. Mutluluğa ilk adımı muhteşem bir düğün töreniyle atın.

Byotell’in düğün uzmanları profesyonel bakış açıları ile tüm detayları düşünerek sizlere destek olacaklardır. Geleneksel düğünlerden modern düğünlere uzanan geniş bir yelpaze seçeneğiniz var. Uzmanlarımız düğün mekanına göre menü seçimi, konsept ve süsleme önerileri ve çok daha fazlası için çalışıyorlar.

Düğün bütçeniz, masa düzenleriniz, çiçekleriniz, fotoğraflarınız, müzikleriniz, profesyonel ekibimiz tarafından organize edilir ve bu büyük gün akıllarda güzel anılarla yaşanır.

Düğün Mekanları

Doğal ışıklarla aydınlatılan Byotell Peridot balo salonu seperatörlerle üçe bölünebilir ve bir bütün olarak açıldığında 550 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Son teknoloji ses ve ışık sistemleri ve şık atmosferi ile düğünlerinize ev sahiliği yapıyor.

Bahçe’de Düğün

Yaz düğünlerininin vazgeçilmezi bahçe düğünleri. Geniş sahne, açık hava ve şık bir mekanda evet demek isteyenler için 550 kişiye kadar size unutulmaz bir düğün vadediyor.

Daha detaylı bilgi ve randevu için lütfen Byotell düğün uzmanları ile iletişime geçiniz.

Telefon : (0216) 571 61 00 Dahili: 2437         E-mail : banquet@byotell.com.tr

Bu yazıyı paylaşmak istermisiniz ?