icon-menu
 
Beluga Fish Gourmet

Published: Kasım 18th, 2021 By:

icon-excerpt

İstanbul’a Yakışan Balıkçı…
Ataşehir’in yepyeni, “buharı üzerinde” balık restoranı Beluga Fish Gourmet, enfes deniz lezzetlerini Ataşehirlilerle buluşturuyor.
Beluga Fish Gourmet Restoranın işletmecisi, aileden balıkçı olan Sanayici-İş Adamı Mişel İpekoğlu, kızları Suzet, Nancy ile birlikte balık severlere her gün 40 çeşit meze ve taze balık sunuyor. Basın ve halkla ilişkilerin başında ise Fatoş Metin Göksu bulunuyor.

Anadolu yakasının iş ve ekonomi merkezi Ataşehir, her geçen gün daha da popularitesi artan bir yerleşim trendi olmuş durumda. A+ lezzetleri sunan birbirinden zengin restoranlara da sahip olan bu elit merkezin şimdi yepyeni bir balık restoranı var.
Mişel İpekoğlu: “Ataşehir’in merkezindeki bu restoranı, balık sadece deniz kenarında yenilir anlayışını değiştirmek için açtık. Restoranımız, konseptimiz ve menümüz o kadar çok beğenildi ki, daha şimdiden birbiri ardına şube açma teklifleri alıyoruz. Hatta Dubai’den bile iş teklifi aldık.” diyor. Adını siyah havyarın en en makbul cinsi olan Beluga’dan alan Beluga Fish Gourmet, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla olduğu kadar, sunduğu A+ servis kalitesiyle de oldukça iddialı bir restoran. Beluga Fish Gourmet’in mutfağından çıkan kusursuz lezzetler, usta aşçı Cengiz Nalbant’ın imzasını taşıyor.
Organizasyon / Toplantı
Toplantı salonları ve çocuklar için oyun alanı da bulunan Beluga Fish Gourmet iki kattan oluşuyor. Alt katta 150 kişilik ana salon, üst katta ise 70 kişilik VIP salonu ve 80 kişilik VIP Lounge bölümü bulunuyor.

Özel iş toplantıları için 70 kişilik VIP salonu ve 80 kişilik VIP Lounge kısmını tercih edebileceğiniz Beluga’da ayrıca doğum günlerinden butik düğünlere, nişan organizasyonlarından baby shower’a ve eğitim seminerlerine kadar her türlü toplu organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak istermisiniz ?